В НАТО назвали рф головною загрозою євроатлантичній безпеці

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Командувач сил НАТО в Європі, американський генерал США Кертіс Скапарротті заявив 13 березня, що росія залишається “основною загрозою” євроатлантичній безпеці, повідомляє “Радіо Свобода”. Виступаючи на слуханнях у Палаті представників Конгресу США, Скапарротті висловив занепокоєння щодо програми військової модернізації, яку реалізує москва.

Генерал також відзначив, що росія прагне підірвати будь-які кроки на шляху євроатлантичної інтеграції на Балканах, використовуючи дезінформацію та підтримку екстремістських сил у всьому регіоні.

“росія продовжує своє відновлення як стратегічного конкурента і залишається головною загрозою для стабільного євроатлантичного безпекового середовища”, – вказав генерал і додав, що американська військова перевага може бути збережена лише у тому разі, якщо Америка продовжуватиме інвестувати в оборону.

Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО. У Конгресі США заявили про необхідність приєднання України до НАТО

Читай у Google News!