Турчинов: Втримаємо схід і південь – поставимо крапку у війні, зламавши хребет імперії

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
схід і південь

Доля всієї війни та країни сьогодні вирішується на сході та півдні України. Про це по телефону в ефірі «Прямого» розповів екссекретар РНБО України Олександр Турчинов, який знаходиться на одній з передових позицій, повідомляє prm.ua.

«Я переконаний, якщо ми утримаємо схід і південь, ми повністю поставимо крапку у цій війні, зламавши хребет російській імперії», – сказав Турчинов.

Ексекретар РНБО зазначив, що попри те, що ворог має перевагу в техніці, артилерії, авіації та чисельності своїх військ, «ми сильніші за них, тому що маємо перевагу в нашому дусі, у нашій волі, нашій вірі, переконанні і відповідальності за захист своїх дітей, своїх рідних, своєї країни!»

Турчинов наголосив, що коли на сході і півдні путін отримає таку ж поразку, як і під Києвом, – «це повністю перекреслить всі його стратегічні завдання і приведе до такого ж ганебного фіналу, як і у крейсера «москва».

«Але, безумовно, боротьба буде достатньо жорсткою і важкою», – сказав екссекретар РНБО, висловивши переконання, що саме на Великодні свята путін отримає чергове фіаско, тому що «Господь бореться сьогодні разом з нами, – Він разом з нами в наших окопах, – і перемога буде з нами!»

Раніше Турчинов підкреслив, що проект «Нептун» реалізували в нереально короткий термін в умовах обмеженого через війну бюджету. Як відомо, українські військові підбили російський крейсер “москва” ракетами “Нептун”.

Читай у Google News!