Замкомандира полку “Азов”: Захисники Маріуполя щотри години підбивають ворожу техніку, кожну годину – нищать до 2 окупантів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Захисники Маріуполя

За 50 днів протистояння військам рф захисники Маріуполя знищили близько 2000 загарбників і велику кількість ворожої техніки: в середньому по одній одиниці техніки на кожні три години та до двох ворогів на годину.

Про це повідомив заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар у відеозверненні, опублікованому в Telegram.

“Знищено 46 танків, підбито 27, підбито та знищено 69 БМП та БМД, 30 БТРів, “Тайфуни”, “Рисі”, “Тигри”, вантажні автомобілі, легкові, БПЛА, катер, літак. Поранено та вбито понад 2 тисяч одиниць ворожої піхоти. Це означає, що кожні три години підбивається ворожа техніка, а кожної години знищується до двох окупантів”, – відзначив Паламар.

Боєць підкреслив, що українські воїни воюють в умовах оточення, під постійними обстрілами з артилерії, танків, літаків та інших засобів ураження. Бійців стає все менше, та вони продовжують битися.

“Я хочу, щоб кожен українець зрозумів, що криється за фантастичною мужністю наших військових. Це віра в побратимів та своїх командирів, це віра в краще майбутнє нашої країни, віра в український Маріуполь”, – підкреслив заступник комполку.

Раніше повідомлялося про оприлюднення даних російських генералів, які керували вбивствами українців на Київщині та в Маріуполі.

Читай у Google News!