“США можуть зробити більше”: Сенатор запропонував стратегію подальшої підтримки України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Голова Комітету з питань збройних сил Сенату США, Сенатор Джим Інхоф запропонував стратегію подальшої підтримки України у своїй статті для американського видання Politico “США зробили багато для України, але можуть зробити ще більше”, повідомляє посольство США в Україні у Facebook.

На думку Сенатора, кроки, які зробила Адміністрація США за останні роки на підтримку України були важливими і значними, однак, на цьому не варто зупинятись.

З огляду на збільшення російської загрози та останні події, пов’язані з зухвалим захопленням росією українських моряків та човнів, Голова Комітету з питань збройних сил Сенату США закликає розглянути можливі шляхи допомоги Україні у покращенні морської та протиповітряної оборони, підсилити фінансування Ініціативи з безпекової допомоги Україні та програм Державного департаменту з безпекової допомоги щодо надання оборонної летальної зброї, збільшити санкційний тиск, посилити присутність НАТО у Чорноморському регіоні.

Крім того, американський політик звертається до європейський країн, щоб скоординувати можливості союзників та заборонити російським торговельним суднам входити до їх портів та підтримати скасування проекту “Північний потік-2”.

Як повідомлялося раніше, США анонсували нову порцію санкцій проти рф вже у квітні. У березні стало відомо, скільки зброї та техніки надали Україні Сполучені Штати.

Нещодавно Агентство США з міжнародного розвитку запустило проект, що підтримає українські стартапи.

Читай у Google News!