Чиновник часів Януковича анонсував “зачистку” патріотів після зміни Президента

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Чиновник часів Януковича анонсував "зачистку" патріотів після зміни Президента 1

Екс-замголови адміністрації Януковича, Андрій Портнов у своєму телеграм-каналі написав про процеси, які відбуватимуться в країні після виборів Президента.

“Друзі, думаю через кілька тижнів, крім зміни Президента, в країні почнуть відбуватися ще деякі процеси. Вони торкнуться ключових активістів, патріотів, тітушок, підконтрольних силовикам банд, порохоботов і створених на офшорні гроші лідерів думок. Упевнений, вони почнуть потихеньку зникати. Хтось до в’язниці, хтось в еміграцію, хтось під диван, хтось в лікарню, а хтось взагалі”, – написав він.

Це об’єктивний процес, наголосив Портнов. “Тому що вперше за п’ять років цю категорію непрацюючих елементів перестане підтримувати і фінансувати офіційна влада – президент, силовики, члени уряду і бізнес-партнери Порошенко “, – написав екс-замголови адміністраці Януковича.

За його словами, це почнеться після зміни влади, вже через кілька тижнів.

Як повідомлялося, депутат, син головнокомандувача УПА, герой України Юрій-Богдан Шухевич заявив, що українці не можуть “дозволити собі такої розкоші, щоб у таких умовах змінювати Головнокомандувача”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket