Агентство США з міжнародного розвитку запустило проект, що підтримає українські стартапи

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило в Україні новий проект “Бізнес-інкубатори”, що має на меті стимулювати розвиток технологічної економіки та підтримати українські стартапи. Про це в ході презентації нового проекту глобальних технологічних Бізнес-інкубаторів сказав голова наглядової ради Офісу залучення та супроводу інвестицій при Кабінеті Міністрів України (UkraineInvest) Данило Білак, повідомляє “Укрінформ”.

“Цей проект є досить важливим з точки зору того, що відбувається в Україні, і для того, що має відбуватись у майбутньому. Для розвитку країни, як з економічної точки зору, так і геополітичної, – важливі саме інноваційні технології”, – сказав Білак.

У Києві відбулось відкриття першого з двох “Бізнес-інкубаторів”, другий незабаром відкриється у Харкові. “Бізнес-інкубатор” є частиною програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, яка підтримує українські стартапи, малі й середні підприємства, допомагає підвищити їхню конкурентоспроможність на національному та міжнародному ринках, сприяє створенню сприятливого та прозорого бізнес-середовища в Україні та підтримує розробку ефективної торговельної політики.

Як відомо, “Бізнес-інкубатори” – менторський проект, розроблений для підтримки та розвитку інноваційного бізнесу. Інкубатори відкриті для співпраці з підприємствами у таких сферах як розвиток ІТ-технологій, науки, інженерії, сільського господарства, медицини та фармацевтичного сектору. Відібрані стартапи візьмуть участь в експертних сесіях із підприємцями та інвесторами з усього світу і пройдуть інтенсивний 4-місячний курс навчання з питань створення та ведення успішного бізнесу – від ідеї до розвитку продукту та залучення капіталу.

Як відомо, українські стартапи залучили $290 млн у 2018 році. Серед цікавих проектів українців – компактний 3D-принтер, який друкує з будь-яких металів.

Читай у Google News!