Санкції щодо Медведчука стали можливими завдяки тиску з боку США – член Європарламенту

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Санкції щодо Медведчука стали можливими завдяки тиску з боку США - член Європарламенту 1

Запровадження санкцій щодо Віктора Медведчука і його телеканалів стало можливим завдяки тиску з боку США. Про це заявила член Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель під час онлайн дискусії Київського безпекового форуму, передає prm.ua.

“З першого дня правління адміністрація Байдена дала зрозуміти, що буде інша лінія, інша форма співпраці, але водночас і жорсткіша риторика”, – сказала вона, додавши, що у колишньої американської адміністрації не було достатньої волі для формування альянсу проти Кремля.

“І, повірте мені, закриття трьох телеканалів не було ідеєю Зеленського. Це було головним чином результатом тиску з боку Вашингтону. Я можу лише вітати це рішення, бо воно назріло і перезріло”, – наголосила Віола фон Крамон-Таубадель.

Вона також підкреслила, що Україна повинна отримувати більшу підтримку від Заходу для протидії російській агресії.

“Має бути більше засобів жорсткої сили. Можливо, і пряма пропозиція членства в НАТО. Але, з іншого боку, треба й активніше залучати України до наших стратегій м’якої сили”, – сказала євродепутат.

“Наприклад, зробити так, щоб першими в забезпеченні вакцини для України були не Росія, не Китай чи якийсь постачальник з чорного ринку, а Європейський Союз. І в той самий час, як її отримають країни-члени. Поки що цього не сталося і, звичайно, Кремлю легко сказати Україні: де ж ваші західні союзники, де Вашингтон, де Брюссель зараз, коли вам так потрібна їхня допомога?”, – сказала Віола фон Крамон-Таубадель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket