росія, користуючись недолугістю нинішньої влади, намагається дискредитувати Майдан – Чорновол

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол заявила, що порушення кримінальної справи проти неї є частиною плану капітуляції України. Про це вона заявила журналістам, передає prm.ua.

“Це справа проти всіх свідомих українців, проти всіх, хто має національну гідність. Адже ця справа є замовленням Москви. З матеріалів слідства я побачила, що ця справа почалась розслідуватися проти мене 18 жовтня 2019 року. Тобто навіть не тоді, коли адвокат Януковича фактично очолив ДБР. Справа почала розслідуватись перед Нормандською зустріччю Зеленського. Тобто ця справа фактично є частиною так званих “мирних угод”, але якщо називати речі своїми іменами – це частина плану капітуляції України.

росія, користуючись недолугістю нинішньої нашої влади, її нерозумінням державних процесів, намагається дискредитувати Майдан, переписати нашу історію. Будь-яка окупація країни починалася з того, що треба було переписати героїчну історію цієї країни. А Майдан є героїчною сторінкою новітньої історії України. Це перший бій, даний проти російської агресії. І цей бій закінчився перемогою. Малими силами, але Майдан переміг. За європейський вектор, за незалежність України. І зараз відбувається спроба переписати історію України”, – сказала Чорновол.

Вона також розповіла про свій намір не давати свідчення на допиті.

“Зараз я йду на свій перший допит. Мною прийняте рішення йти по статті 63 Конституції, яка дає мені можливість не свідчити. Чому я це роблю? Хоча, всі давно побачили, що я визнаю те, що я приймала участь у Революції Гідності, зокрема 18 лютого. Я підпалювала офіс “Партії регіонів”, щоб відволікти карателів від Маріїнського парку. Так, я це робила. Але свідчення слідству я давати не буду з тієї причини, щоби не дати їм можливість притягувати інших майданівців за моїми свідченнями”, – зазначила екснардеп.

Читай у Google News!