Зеленський дискредитує пам’ять про Майдан на догоду путіну – Чорновол

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Глава Російської Федерації Володимир путін поставив завдання президенту України Володимиру Зеленському дискредитувати пам’ять про Революцію Гідності. Про це заявила народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол, передає prm.ua.

“Влада повним ходом фальсифікує кримінальні справи, щоб зробити героїв Майдану злочинцями. У мене є інформація про те, що зараз, під керівництвом заступника керівника ДБР Бабікова слідчі групи працюють над тим, щоб посадити майданівців. Я також маю інформацію стосовно себе. Мені вже готова підозра за Майдан. Наразі обирається зручний час для того, щоб мені вручити цю підозру, взяти мене під варту і так далі.

Але справа не в мені, а в нашій країні. Адже те, що зараз робить адвокат Януковича Бабіков – він це робить не з власної ініціативи. І навіть не з ініціативи одного з кураторів ДБР Портнова. І не з ініціативи свого клієнта Януковича. Він це робить, бо таке завдання йому поставив президент України Зеленський. А Зеленський отримав таке завдання від президента держави-агресора путіна. Була умова, що тільки після того, як президент Зеленський дискредитує пам’ять про Майдан, путін буде далі вести переговори про “мирний план”, а насправді про капітуляцію України. І Зеленський почав виконувати завдання путіна.

Саме тому помічником керівника ДБР був поставлений адвокат Януковича Бабіков, який був ідеологічно і професійно підкований для того, щоб дискредитувати пам’ять про Майдан. І переписати українську історію. Будь-яка капітуляція України перед росією починалася з того, що рф, використовуючи українських малоросів переписувала нашу історію. Таке завдання поставлено і зараз. Майдан – це початок українського спротиву, який путіну як кістка в горлі. Майдан – це точка, в які вектор українського розвитку розвернувся в бік Європи, подалі від “Тайожного союзу”. Майдан – це наша сила у спротиві державі-агресору на фронті. І зараз перед Зеленським стоїть завдання обнулити Майдан, чим і займається ДБР”, – сказала Чорновол.

Як повідомлялось, кремлівська пропаганда спотворює пам’ять про Революцію гідності.

Читай у Google News!