росія давно вже перейшла всі можливі червоні лінії – Джемілєв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
mustafa dzhemilev

росія продовжить агресію проти інших країн, доки її не позбавлять права вето в Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй. Про це заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність”, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв під час виступу на саміті “Кримська платформа”, передає prm.ua.

“Ми вдячні світовій спільноті за прийняття резолюцій на Генеральній Асамблеї ООН та міжнародних організацій з вимогою припинити окупацію Криму. Вдячні за ті санкції, які наклали на країну-агресора. Але всього цього для звільнення Криму від окупації виявилося недостатньо. ООН виявилася неспроможною і не буде спроможною запобігати й припинити агресію, захоплення чужих територій та міжнародний бандитизм до тих пір, поки агресор буде мати право вето в Раді Безпеки – найважливішій структурі ООН”, – наголосив народний депутат.

“росія відкрито заявляє, що не виконуватиме резолюції й рішення міжнародних структур. А багато державних діячів росії й масова російська пропаганда не втомлюються повторювати, що рф є досить сильна держава, яка здатна знищити весь світ, а тому ніхто не зможе нав’язати їй якесь рішення”, – додав він.

Джемілєв також наголосив, що рф окупувала не лише частину території України, а й Молдови й Грузії.

“росія давно вже перейшла всі можливі червоні лінії. В інтересах кожної країни жити у світі, де діє право, а не сила. Де порушники цього принципу неодмінно мають бути покарані. Якщо залишаються безкарними захоплення території однієї країни, то жодна країна не зможе відчути себе в цілковитій безпеці”, – резюмував він.

Читай у Google News! google news