Депутатів, що голосували за відновлення Незалежності України, не запросили на святкування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
ua flag

На урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України Офіс Президента не запросив жодного народного депутата, що голосували у 1991 році за відновлення Незалежності України. Про це написав народний депутат України першого скликання Олесь Шевченко.

“Днями Офіс Президента вирішив скоротити число запрошених депутатів 1 скликання з 10 до 5. А сьогодні з Офісу Президента повідомили, що число запрошених депутатів, які голосували за Акт проголошення Незалежності, вирішено скоротити з 5 до нуля. Повідомляю також, що цього разу, на відміну від усіх попередніх років, депутати-засновники і політичні в’язні кагебістсько-комуністичної радянської влади не отримали за своїм бажанням перепусток на святковий військовий парад. Під час Урочистих зборів у Верховній Раді планується перерва для проведення короткої позачергової сесії, на якій діючі депутати мають затвердити новий, так званий «великий», герб України. Депутатам-засновникам сьогоднішньої Української держави дозволено зібратися в комітетській їдальні на фуршет за власний рахунок.Вітаю з 30-річним ювілеєм державної незалежності, дорогі друзі!” – написав Шевченко.

Таке рішення Офісу президента розкритикував колишній міністр соціальної політики Павло Розенко.

“Не запросили нікого з колишніх депутатів першого скликання на військовий парад з нагоди Дня Незалежності! Не запрошено жодного політв‘язня, жодного дисидента, які відсиділи в радянських тюрмах за ідею незалежності!! На ці заходи запрошені лише чиновники Офісу Президента, Кабміну, діючі нардепи від Слуги народу із родинами!! Зеленський і Слуги Народу думають, що здобули Незалежність для України лише вони два роки тому??? Слуги народу, які читають мене: вам не соромно за все це???? Може, матимете хоч честь і совість за ніч виправити ситуацію????” – написав Розенко.

Читай у Google News! google news