У Києві проходить Марш захисників України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Марш захисників

У Києві проходить Марш захисників України. Учасники ходи рушили від парку Шевченка у бік Майдану Незалежності. Як повідомляється, участь у Марші беруть тисячі людей, передає ukrinform.ua.

Колону очолюють родини загиблих учасників російсько-української війни. За ними рухаються родини героїв Небесної Сотні та поранені учасники Революції Гідності, родини полонених і зниклих безвісти учасників російсько-української війни та поранені учасники російсько-української війни.

Також у колоні – військові медики та капелани, ветерани у так званих коробках, порядок яких у колоні визначався за територіальним принципом.

Ветерани з Києва ідуть у першій такій “коробці”, за ними – “коробки” ветеранів з інших областей.

Наступними крокують “коробки” різних військових підрозділів, бригад і батальйонів. Також сформовані у колони окремі групи осіб з деяких громадських організацій, крокують також волонтери.

Учасники ходи несуть портрети своїх рідних, котрі загинули на сході України. Багато людей у вишиванках, в руках — державні стяги, кримськотатарські прапори.

Як відомо, Марш захисників України проводиться щорічно у День Незалежності з 2019 року. Організовується силами громадянського суспільства з повагою до всіх учасників та інституцій і не конкурує з офіційними заходами.

Читай у Google News!