Порошенко: Передача беркутівців Росії – це блюзнірство стосовно тих, хто постраждав на Майдані

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Порошенко: Передача беркутівців Росії - це блюзнірство стосовно тих, хто постраждав на Майдані 1

Поплічники Віктора Януковича, за активної підтримки з Москви та мовчазної згоди чинної влади, сьогодні намагаються переписати історію Майдану. Але правда – на боці України, і вона переможе. Про це сказав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, передає prm.ua.

“Шість років пройшло з того часу, коли перемогли гідність і свобода. Ми завжди маємо пам’ятати, яку високу ціну заплачено за цю перемогу. Бо 18-20 лютого 2014 року були найбільш трагічні дні й години на цьому святому місці. І ми маємо зробити все для того, щоби справа, задля якої заплачена така висока ціна, щоб це було недарма”, – підкреслив п’ятий президент України.

Також лідер “Європейської Солідарності” наголосив, що рішення Зеленського про передачу беркутівців Росії блюзнірське відношення до тих, хто постраждав на Майдані, та їхніх родин.

“Зараз піднімають голову сили реваншу. Янукович з Московії благословляє діючу українську владу на реванш. Злочинці, які вбивали Героїв Небесної Сотні, обміняні волею діючої влади, випущені на волю”, – сказав він.

“Моя позиція абсолютно чітка: подивіться в очі тих родин, які втратили своїх героїв. Подивіться, що зараз відбувається. Адвокат Януковича став відповідальним за розслідування справ Майдану. Адвокати Януковича зараз переслідують героїв Революції Гідності. І зупинити ми це можемо лише нашою єдністю. Лише коли ми об’єднаємося навколо цінностей Революції Гідності й свободи”, – зазначив Порошенко.

П’ятий президент України підкреслив, що спроби Зеленського побачити в очах Путіна мир є марними, тому що саме Путін вже шостий рік веде війну проти України й вбиває її захисників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket