В ДБР є справа про визнання Майдану “державним переворотом”?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У провадженні Державного бюро розслідувань [ДБР] є заяви про те, що події під час Євромайдану 2013-2014 року нібито були державним переворотом. Про це в ефірі “Прямого” заявив адвокат Петра Порошенка Ігор Головань.

За його совами, мова не йде тільки про справи Майдану. “Були справи про те, що цей самий Майдан начебто був державним переворотом. Ці провадження є, і вони, по-моєму, є навіть у провадженні ДБР. Я не знаю, чи їх вважають справами Майдану, чи ні. Але заяви подавалися нашими колегами з адвокатського об’єднання Aver Lex, наскільки я читав у свій час в інтернеті. Це те саме об’єднання, де працював цей адвокат Олександр Бабіков”, – сказав Головань.

Ігор Головань також підкреслив, що колишній глава Державного бюро розслідувань Роман Труба і начальник слідчого відділу ДБР Олег Корецький роблять все, щоб повернути Україну в сферу впливу Російської Федерації.

Водночас, Головань заявив що Труба – вже відпрацьований матеріал. “Зараз в Державному бюро розслідувань оперативно це замовлення виконує пан Корецький, який, здається, є начальником третього слідчого відділу”, – сказав правозахисник.

Читай у Google News!