Польща слідом за Естонією заборонила російському судну заходити у свої води

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Уряд Польщи не дав згоди на вхід у польські територіальні води російському вітрильнику “Сєдов” через те, що на борту були курсанти з анексованої Керчі, повідомила 12 квітня прес-секретарка МЗС Польщі Єва Сувара, пише “Радіо Свобода”.

“Рішення прем’єра негативне. Ми вважаємо, що допуск парусника у територіальні води Польщі суперечив би політиці поваги до територіальної цілісності України та невизнання анексії Криму”, – цитує слова прес-секретаря Польська агенція друку.

Також у МЗС Польщі нагадали про вимогу до росії звільнити захоплених у листопаді 2018 року українських моряків.

Раніше російське навчальне судно “Сєдов” не отримало дозвіл на вхід до територіальних вод Естонії через присутність на борту курсантів Керченського морського технологічного університету.

16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся невизнаний світом “референдум” про статус півострова, за результатами якого росія анексувала Крим. Ні Україна, ні ЄС і США не визнали його «результатів». Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції.

Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя росією 20 лютого 2014 року.

Читай у Google News!