Нова астрономічна обсерваторія спостерігатиме за 12 тис космічних об’єктів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Київській області відкрито нову астрономічну обсерваторію Національного центру управління та випробувань космічних засобів, яка здійснюватиме спостереження за штучними супутниками Землі, повідомляє прес-служба Міноборони.

“Призначенням відкритої астрономічної обсерваторії є спостереження за штучними супутниками Землі. Інший запущений в експлуатацію об’єкт – це система “Збруч”, яка здійснює контроль за космічними об’єктами, які перебувають на орбіті. Зокрема, і за космічним сміттям, яке становить потенційну загрозу. На сьогодні ми вже маємо каталог з приблизно 12 тис космічних об’єктів, за якими спостерігаємо та здійснюємо контроль”, – розповів начальник центру управління та випробувань космічних засобів Володимир Присяжний.

Як зазначили в Міноборони, новий обсерваторний комплекс працюватиме в інтересах національної безпеки, оборони та економіки держави.

Як повідомлялось, у Житомирі створять регіональний космічний центр “Полісся” на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

Читай у Google News!