Петиція про нагородження офіцерів, які готували спецоперацію щодо “вагнерівців” зібрала 11 тис голосів

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
вагнерівців

Петиція “Про нагородження державними нагородами офіцерів, причетних до спецоперації з підготовки затримання злочинців з ПВК “Вагнер” на сайті Офісу Президента зібрала понад 11 тисяч осіб.

“Підготовка спецоперації із затримання російських терористів із так званої ПВК “Вагнер” стала результатом блискучої роботи українських спецслужб, які довели вміння працювати на рівні найдосвідченіших розвідок світу. Високий професіоналізм українських офіцерів – яскравий приклад відданого служіння Батьківщині, приклад, який надихає наших воїнів, які щодня захищають Україну від російських окупантів. Також, це величезний внесок в загальну справу перемоги над агресором, і збільшення авторитету держави на міжнародній арені”, – йдеться в тексті петиції.

“Ми, більш ніж 1000 учасників російсько-української війни, об’єднані в ГО “Республіка. Брати по Зброї” пишаємося професійним подвигом наших побратимів. Ми закликаємо президента України нагородити всіх причетних до планування і підготовки спецоперації, яка мала привести до затримання злочинців, які вбивали наших воїнів і мирних громадян на Донбасі у складі російсько-окупаційних військ – найвищими державними нагородами, зокрема, колишнього голову ГУР МОУ Василя Бурбу та першого заступника голови СБУ Руслана Баранецького. Героїзм справжніх захисників України має бути гідно відзначений державою!”, – йдеться далі.  

Як відомо, для розгляду петиції необхідно 25 тисяч голосів. Ініціатором петиції є Гліб Бабіч, який зареєстрував її 19 листопада минулого року.

Як повідомлялось, Бурба заявив, що йому пропонували посаду посла за мовчання у справі “вагнерівців”.

Читай у Google News!