Опубліковано документи спецоперації щодо “вагнерівців”. Це зрада воєнно-політичного керівництва – журналістка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
vagner doc

Після розслідування Bellingcat щодо спецоперації щодо “вагнерівців”, Яніна Соколова на своїй сторінці у Facebook оприлюднила нові документи Головного управління розвідки Міністерства оборони України, адресовані тоді ще очільнику оборонного відомства Андрію Тарану.

Соколова опублікувала два документи. Перший, доповідь від 22 червня 2020 року начальника ГУР Міноборони генерал-полковника Василя Бурби міністру оборони Андрію Тарану про те, що розвідка отримала документи та інші дані щодо 151 громадянина рф стосовно їх участі у бойових діях проти України. Також в доповіді Бурба пропонує і детально описує проведення спецоперації “АВЕНЮ”, яка мала на меті захоплення та вивезення на територію України громадян рф, які скоїли воєнні злочини проти України. Крім того, Бурба просить Тарана санкціонувати проведення даної операції.

Другий документ, звіт від 4 серпня 2020 року про проведення спецоперації “АВЕНЮ” на ім’я начальника ГУР Міноборони генерал-полковника Василя Бурби від начальника спеціального резерву ГУР МО полковника Юрія Семенюка. У звіті детально описується проведення спецоперації, та повідомляється, що вона вцілому коштувала 719,3 тис. грн.

“Внутрішні документи. Зрада “воєнно-політичного керівництва”. #Вагнергейт Рік брехні. З вуст перших осіб держави в очі суспільству з екранів ТБ. Плівки вербування. Повна картина зриву. Зрештою визнання Президентом, мол “ну да била, але нас обманув Олександр”. Далі торги з журналістами Белінгкет, як на базарі. Коли випускати, може не треба зараз, давайте “після свят”. Паралельно тиск з боку опозиції щодо Вагнеру у стінах ВР. Збір ТСК під головуванням провладної Безуглої. Смішні, процензуровані висновки ТСК, мовляв “ніхто нє віноват”, від яких соромно навіть самій головуючій Безуглій”, – розповіла про документи Соколова. 

За її словами, “Вагнер” – лакмус того, хто саме сидить на Банковій. 

Читай у Google News! google news