Слідча ДБР потрапила до бази “Миротворця” за “знищення каналу поставок клістронів для систем ППО”

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
поставок клістронів

Слідча ДБР Богатюк потрапила до бази “Миротворця” за “знищення каналу поставок клістронів для систем ППО”. Але незважаючи на заподіяну шкоду обороноздатності України, яка призвела до важких наслідків, ця слідча досі працює в ДБР, пише myrotvorets.news.

“1 липня 2020 року  у кількох зенітних ракетних бригадах ЗСУ, під Києвом та біля Криму, якраз за кілька днів до початку широкомасштабних навчань російського агресора в окупованому ним Криму, слідчі вилучили ключові елементи систем ППО та відповідну документацію до зенітно-ракетних комплексів”, – розповідають в “Миротворці”.

Зазначається, що слідчі достеменно знали, що придбання клістронів було результатом вдалої спецоперації українських спецслужб, і придбати їх було неможливо ні у який спосіб, крім як із залученням розвідувальних органів, оскільки українські системи ППО в основному ще радянських часів і виробником запчастин для них є російський агресор.

“В результаті дій слідчих ДБР були “засвічені” номери електронних пристроїв, що дозволило ФСБ російського агресора досить швидко вирахувати та заарештувати задіяну у постачанні клістронів в Україну агентурну мережу наших спецслужб. Канал отримання клістронів для наших систем ППО був знищений діями ДБР”, – йдеться в повідомленні.

Однак, пише “Миротворець”, після розголосу інформації про дії ДБР клістрони було повернуто до військових частин. 

“Що дивне в цій історії: ви не знайдете інформації про тих, хто саме брав участь у вилученні клістронів з військових частин. Матеріали закриті за сьома замками. І це зайвий раз підтверджує, що справа нечиста і від виконавців тхне. Разом з тим наші дослідники знайшли слідчу ДБР, яка замутила все це на Хмельниччині. Тепер вона у Чистилищі”, – підсумували в “Миротворці”. 

Читай у Google News!