Астрологічне консультування та акушерські послуги. Арестович™ зареєстрував кілька торговельних марок під своїм прізвищем

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Арестович

Радник голови ОПУ Олексій Арестович у квітні зареєстрував кілька торговельних марок зі своїм прізвищем в системі Укрпатенту. Серед зареєстрованих марок “Арестович”, “Алексей Арестович”, “Олексій Арестович”, а також “Arestovych” та “Arestovich”.

Зареєстровані за цією торговою маркою класи товарів і послуг передбачають, зокрема: астрологічне консультування, арттерапію, адміністративну допомогу щодо запрошень до участі у тендерних процедурах, медичні та ветеринарні послуги, послуги у сфері сільського господарства, страхові та фінансові послуги, відеознімання та організацію семінарів, конференцій тощо.

На думку юриста Mentors Law Firm Максима Попова, такий широкий спектр послуг пов’язаний з тим, що перелік просто копіювали. “Ще один цікавий факт для юристів у сфері ІВ: в опис 35 класу додали навіть те, що він не охоплює: канцелярію, ювелірні прикраси, пиво, сумки, соки-води, сигарети та сигари. Що це – спроба зекономити на зборах?” – зазначив він. 

Читай у Google News!