Проплачена пропаганда німецького депутата щодо Криму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Депутат Бундестагу від правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини” Ульріх Еме в 2018 році провів чотири дні в анексованому Криму коштом комітету Держдуми росії з міжнародних справ. Про це повідомили тележурнал Kontraste німецького суспільно-правового телеканалу ARD і видання Der Spiegel, передає Deutsche Welle.

Журналісти посилаються на дані, які сам Еме вказав у декларації для Парламентської асамблеї Ради Європи, куди він також входить.

Дії Еме розкритикував депутат від Вільної демократичної партії Міхаель Лінк. “Візит пана Еме в окупований росією Крим не відповідав жодному критерію ОБСЄ і Ради Європи щодо міжнародного спостереження за виборами. Подібні політично мотивовані послужливі спостереження – не що інше, як проплачена пропаганда на користь держави, що діє протизаконно, в даному випадку – путінської росії”, – заявив він в інтерв’ю ARD.

Поїздка німецького парламентарія відбулася під час переобрання Володимира путіна на пост президента рф у березні 2018 року. В Криму Еме називав себе “міжнародним спостерігачем” і хвалив організацію виборів, відзначають журналісти ARD. При цьому Євросоюз і ОБСЄ відмовилися відправляти на голосування на анексованому півострові своїх міжнародних спостерігачів. А після виборів ЄС розширив санкції щодо росії.

Депутати Бундестагу згідно із законом не можуть приймати “грошові відрахування” в обмін на представництво інтересів відповідного спонсора. При цьому Еме багаторазово вимагав скасування санкцій проти росії і виступав за повернення рф до ПАРЄ, зазначає Der Spiegel. Сам Ульріх Еме у відповідь на запити журналістів заявив, що надав всю інформацію про свій візит до Криму в адміністрацію Бундестагу.

Читай у Google News!