росія намагається звинуватити Україну в підтримці протестів у США та Європі – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У росії готують провокацію про те, що нібито у протестах в США та Євросоюзі є український слід. Про це йдеться в публікації “Духовного фронту України”

“Через сірий сегмент інтернету, яким в даному випадку послужили інформаційні ресурси невизнаних республік, проводиться інтенсивне вкидання про те, що з України до США та країн Європи нібито будуть відправлені українці, які мають бойовий досвід, для підтримки протестів”, – йдеться у публікації.

У матеріалі також сказано, що такі спроби вже добре відомі, оскільки розігруються російською пропагандою вже не в перший раз. Зокрема, Україну намагалися звинуватити в протестах у Гонконзі.

“У минулому році весь кириличний сегмент, а після і англомовний, пульсували від фотографій українців, які нібито брали активну участь у протестах в Гонконзі. Причому ці фотографії насамперед отримали широку популярність в російських ЗМІ, які провели навіть розслідування, хто ці українці, які з’явилися в далекій азіатській країні в ролі мало не кураторів місцевого “Майдану”, – пише автор статті.

Читай у Google News!