Нам оголосили війну, метою якої є знищення України – Клімкін

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Зміни до конституції рф мають на меті легалізацію окупації Криму та подальше розширення “русского міра”, завдяки якому кремль може спробувати відірвати в України південь та схід. Таку думку висловив у Facebook екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“В результаті конституційних змін росія фактично буде застосовувати міжнародне право вибірково, за результатами “розгляду” своїм конституційним судом… Тут очевидно, що мова йде одночасно про дві речі: легалізацію окупації Криму та подальше розширення “русского міра”. Це й раніше було основою політики рф, але зараз стає офіційно закріпленою конституційно метою. Нам оголосили війну, метою якої є знищення України”, – написав він.

Клімкін спрогнозував, що ця війна вестиметься паралельно на трьох напрямах: легалізація окупації Криму, намагання залишити Донбас під своїм контролем та спроби відірвати у нас південь та схід.

“Навряд чи у когось є ілюзії, що путін мріє очолити новостворену держраду рф – він хоче очолити нову державу. І робити це росія буде швидше, ніж багатьом здається, а до цього потрібно бути готовими і саме на цьому будувати нашу стратегію”, – резюмував ексміністр.

Читай у Google News!