Експерти підтвердили голос Труби на записах – адвокат Порошенка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міжнародні експерти підтвердили наявність голосу Романа Труби на записах з його кабінету. Про це заявив адвокат п’ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань, передає Прямий.

“Вчора журналісти телеканалу “Прямий” опублікували висновок міжнародної компанії, і цей висновок експерта за допомогою найпередовіших методів інструментарію, що використовуються провідними спецслужбами західних країн та експертними установами, стосовно ідентифікації голосів і вивчення аудіо і відео-записів встановив, що всі ці опубліковані в мережі записи “Трубу прорвало” було встановлено чітко і категорично, що там говорить саме Роман Труба. Використовувались біометричні методики дослідження, при яких не бере участь людина у дослідженні”, – сказав адвокат.

Він наголосив, що в аудіо-записах посадовці обговорювали можливості організації політичного переслідування проти п’ятого президента України Петра Порошенка.

“З високою ступеню вірогідності, практично категорично, було зроблено висновок канадським експертом, що в опублікованих відео-кліпах, в яких особи, що були записані, змовлялися щодо політичних переслідувань у притягненні завідомо невинуватих до кримінальної відповідальності і організації переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка і не тільки”, – наголошує Головань.

За його словами, в опублікованих записах мова йшла і про інші кримінальні провадження, на яких здійснювався, виходячи з змісту тих розмов, незаконний вплив.

Читай у Google News!