Міноборони перевірить, чи не ухилявся Зеленський від призову у армію

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Верховній Раді передали запит до Міністерства оборони, щоб дізнатися чи дезертирував кандидат у президенти Володимир Зеленський у 2014 році від армії, відповідний запит під час години питань до уряду озвучила нардеп від “Народного фронту” Тетяна Чорновол, повідомляє “Прямий”.

“В ЗМІ пройшла тривожна інформація, що один із кандидатів не готовий брати на себе функції захисника, мова йде про те, що начебто у 2014 році пан Зеленський відмовився від призову, тобто відмовився виконувати функції захисника”, – сказала вона.

За словами депутатки, треба підтвердити або спростувати цю інформацію якомога швидше.

“Ухилення від виконання військового обов’язку – це кримінальна справа. Хотілось би почути, якщо це правда, чи порушена з цього питання кримінальна справа, адже мова йде про такий злочин як дезертирство”, – резюмувала Чорновол і передала запит.

Перший заступник міністра оборони Іван Руснак відповів, що в Міноборони постараються 12 квітня відповісти на депутатський запит Чорновол.

Видання нагадує цікаву інформацію про кандидата у президенти Зеленського. Зокрема про те, що протягом двох останніх років шоумен Володимир Зеленський щонайменше одинадцять разів літав до Женеви, коли там мешкав олігарх Ігор Коломойський, а після переїзду олігарха в Ізраїль Зеленський ще двічі злітав до Тель-Авіва.

Також те, що центр “Миротворець” звернувся до РНБО, СБУ та Верховної Ради щодо фінансування передвиборчої кампанії кандидата в президенти Володимира Зеленського російськими спецслужбами.

Окрім цього, за словами віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, Володимир Зеленський готовий визнати терористичні організації “Л/ДНР”.

Як раніше повідомляла УТ, кандидат у президенти Володимир Зеленський відмовився брати участь у дебатах на НСК “Олімпійський” 14 квітня.

Читай у Google News!