Зеленський відмовився від дебатів 14 квітня

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кандидат у президенти Володимир Зеленський відмовився брати участь у дебатах на НСК “Олімпійський” 14 квітня. На стадіон вийде тільки Петро Порошенко.Про це поінформував глава фракції “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов, повідомляє Укрінформ.

“На жаль, сьогодні ми почули від команди Володимира Олександровича (Зеленського – ред.), що він не готовий або не хоче брати участь у дебатах. На жаль, ми не розуміємо, якого кота в мішку ховають, що вони ховають”, – сказав він.

Герасимов розповів, що Президент Петро Порошенко візьме участь у дебатах на НСК “Олімпійський” 14 квітня о 14: 14.

Як повідомлялося, Зеленський 3 квітня заявив, що дебати з Порошенком мають відбутися на стадіоні “Олімпійський”. Глава держави погодився на проведення дебатів на НСК “Олімпійський”, але нагадав, що згідно з законом про вибори Президента, вони мають відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією на всіх телеканалах.

Порошенко запропонував Зеленському провести дебати на НСК “Олімпійський” 14 квітня. Водночас він підкреслив, що готовий прийти на “Олімпійський” і 19 квітня — за винятком того часу, коли будуть дебати на Суспільному телебаченні.

ЦВК і Національна суспільна телерадіокомпанія України вважають за можливе провести дебати кандидатів 19 квітня о 20:00, а після цього кандидати можуть продовжити обговорення у форматі “ток-шоу”, але не за державні кошти.

Як передбачає стаття 62 закону про вибори Президента, теледебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше 60 хвилин.

Раніше повідомлялося, що Зеленський ухиляється від призначених ЦВК дебатів на Суспільному. Також Зеленський відмовився від пропозиції Порошенка пройти медичне обстеження у медичному пункті на НСК “Олімпійський”, натомість здав аналізи у російській лабораторії.

Читай у Google News!