Мінфін зупинив будівництво лікарні та школи у Вінниці

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Мінфін зупинив будівництво лікарні та школи у Вінниці 1

На адресу Вінницької ОТГ надійшли листи з Міністерства фінансів та Міністерства розвитку територій з проханням призупинити використання коштів призначених на соціальні об’єкти. Аналогічна ситуація відбувається і в інших регіонах країни. Про це заявив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, передає Ukraine news.

Для Вінниці в рамках субвенції були передбачені близько 85 мільйонів гривень на новий корпус для лікарні швидкої допомоги та школи в мікрорайоні “Поділля”. 3 жовтня під час виїзної наради Вінницький міський голова Сергій Моргунов прокоментував ситуацію.

“Я як один з членів правління Асоціації міст України можу сказати, що це всюди в місцевому самоврядуванні відбувається. В першу чергу це в частині соціально-економічного розвитку. Уряд передбачив десь 4,5 млрд. грн. Якщо говорити безпосередньо про Вінницю, то 50 млн. грн. було передбачено на закупівлю обладнання для лікарні швидкої медичної допомоги (новий корпус на Київській – ред.), 10 млн. грн. на школу в мікрорайоні “Поділля” і близько 25 млн. грн. на саме будівництво корпусу лікарні швидкої медичної допомоги. На сьогодні ці кошти призупинені. Їх немає”, – прокоментував Сергій Моргунов.

Як повідомлялось, влада заблокувала гроші громад на соціально-економічний розвиток.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket