Влада заблокувала гроші громад на соціально-економічний розвиток

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Державна казначейська служба України наказала призупинити проведення видатків та не вводити платіжних доручень до картотеки неоплачених платіжних документів. Відповідний лист опублікував заступник голови казначейства, пише голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Йдеться про субвенцію на соціально-економічний розвиток у розмірі 5 млрд грн, яку передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому.

“Трішки дивуюся, чому на захист субвенції на соцекономрозвиток і попередніх постів по аналогічній ситуації з ДФРРом стають лише представники місцевого самоврядування. Дії Офісу президента України, а тепер уже й Кабінету Міністрів України позбавляють школи, лікарні, клуби, об’єкти спорту вистражданого [конкурси, ПКД, співфінансування, лобізм і т.д.] права на ремонт і реконструкцію; підрядні організації, які виконували роботи на цих об’єктах чи надали послуги оплати праці [переважна більшість договорів укладено, роботи проводяться]”, – підсумував голова обласної ради Львівщини.

“Нехай дадуть публічні відповіді – в чому справа, і виправляють ситуацію! #поверніть_гроші_громад”, – наголошує Ганущин. 

Крім того, він нагадав, що схожа ситуація на сьогодні склалася і з Державним фондом регіонального розвитку, який теж “завис”. Ганущин закликав усі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і казначейства.

Як повідомлялось, У Зеленського заблокували фінансування інфраструктурних проектів.

Читай у Google News!