Мінфін не погодив збільшення фінансування проекту “Стіна” на кордоні з росією

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
У Зеленського заговорили про стіну на Донбасі - A close up of a wire fence - Board of directors

Міністерство фінансів відмовилося погоджувати Державній прикордонній службі України збільшення фінансування проєкту “Стіна” на кордоні з росією.

Про це повідомляє громадська організація StateWatch з посиланням на відповідь міністерства ДПСУ.

Згідно з відповіддю, пропонований прикордонниками План заходів на 2020-2025 роки передбачає збільшення фінансування робіт з облаштування українсько-російського кордону у 3,8 рази, або на 3,38 мільйона гривень.

“Якщо Кабмін підтримає такі пропозиції, загальна сума витрат на “Стіну” зросте до 6,2 мільярда гривень. У Міністерстві фінансів наголошують, що подальший розгляд проєкту збільшення фінансування неможливий без надання Держприкордонслужбою детальних фінансово-економічних розрахунків, а також звітної інформації про виконання проєкту “Стіна” за минулий період з 2015 року, та з урахуванням прогнозних макроекономічних показників на середньостроковий період”, – зазначають у StateWatch.

Водночас, згідно з повідомленням організації, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко та представники Держгеокадастру погодили пропозиції ДПСУ без зауважень.

На 1 червня 2020 року на виконання бюджетної програми “Заходи з інженерно-технічного облаштування кордону” (відомої також як “проєкт “Стіна”) було витрачено 53 мільйони 62,3 тисячі гривень, він був готовий на 40%.

Читай у Google News!