Портнов, погодивши з Кремлем, створив у Києві “правозахисну” організацію – “Миротворець”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Портнов

Завдяки Андрію Портнову кремль створив в Україні так звану “правозахисну” організацію, яка працює на користь російського агресора.

Про це йдеться у 5-ій частині розслідування сайту “Миротворець” під назвою “Агент Казбек та його злочини проти України”.

“Агенти впливу не просто виконують якісь точкові доручення Кремля, а створюють організації, які перешкоджають Україні взагалі будувати свою державність. Вони діють під прикриттям красивої назви й ідей забезпечення стандартів захисту прав людини, дотримання Конституції, законодавства, міжнародних норм. Але це тільки ширма. Основна їх ціль – виконання завдань Кремля, націлених на дестабілізацію всіх сфер життєдіяльності України”, – наголошується у матеріалі.

 Дослідження здійснено на основі аналізу листів електронної пошти радника кремлівського “куратора” Суркова, Бориса Рапопорта.

Як йдетья у статті, 21 травня 2014 року Портнов, знаходячись в Москві, надсилає Рапопорту лист-пропозицію щодо створення громадської організації, яка планує досягати певних цілей в Україні під прикриттям правозахисної діяльності.

“Як видно з тексту цього листа, плани у Казбека дуже масштабні і дуже затратні, для розробки законопроєктів, звернень в суди, організації заходів з залученням експертів, розповсюдження інформації та інших зазначених в документі дій потрібні чималі ресурси. Зрозуміло, що за своєю суттю ця організація – ширма”, – підкреслює автор дослідження.

Портнов

“Буквально через хвилину Казбек надсилає Рапопорту ще один лист, як сам пише (безграмотно) – “в догонку”. В цьому листі знаходяться відомості про таку собі юристку Парінову Марину Вікторівну. Як ми вже зазначали раніше, Парінова – це очі, вуха і рот Портнова. Ця солодка парочка разом з далеких довоєнних часів. Парінова родом з Луганська, як і Портнов, переїхала в Київ та працювала разом з ним в адміністрації президента Януковича. Після своєї втечі до Москви в лютому 2014 року Казбек залишив її “на хазяйстві” в Україні”, – йдеться у розслідуванні.

В аналітичній системі YouControl міститься інформація про те, що Марина Парінова є керівником громадської організації “ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА” (Код ЄДРПОУ: 39244253), яку було зареєстровано на початку червня 2014 року.

“Назва ГО збігається з тією, що була написана в документі, надісланому Рапопорту в кремль. Не пройшло й місяця після листа Казбека Рапопорту, як “ширма” була створена”, – відзначають у “Миротворці”.

Портнов
Портнов

Іншими засновниками цієї ГО зазначені такі собі Іван Бойченюк і Андрій Пойда.

“У 2011 році вони були членами групи з реформування прокуратури та адвокатури України, а групу цю очолював…. здогадайтеся хто?Правильно – Казбек Портнов”, – інформують у “Миротворці”.

Читай у Google News!