В Україні вийшла браузерна історична гра “Гетьманщина”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Гетьманщина

Нещодавно на сайті historygame.net у вільному доступі з’явилася історично-політична гра “Гетьманщина”. Гра присвячена подіям, які відбувалися у XVII столітті на території Війська Запорозького або Гетьманщини.

Головне завдання гри – збереження суверенітету та незалежності Війська Запорозького. Гравець отримає змогу впливати на політичні та дипломатичні рішення, розбудовувати економіку держави, візьме участь у війнах. І хоч кардинально змінити хід історії неможливо – всі ключові події того часу відбудуться, та лише від гравця залежить якою країна до них дійде, та чи дійде взагалі.

Як пише портал itc.ua, “Гетьманщина” – дуже важлива для сучасної України гра, а отже, їй можна пробачити “деякі недоліки, насамперед дуже просту графіку”.

Згідно з оглядом, “Гетьманщину” можна похвалити за непогані українські тексти та за невеликі історичні довідки про кожну з подій та кожну історичну особу, що брала в ній участь. “Гетьманщина” більшою мірою не гра, а інтерактивний підручник історії, з деякою варіативністю в межах реального історичного потоку. Після закінчення гри, як би й коли би вона не скінчилась, ви матимете змогу порівняти ті рішення, що приймали ви, з тим, як це було насправді.

Критики вважають, що “Гетьманщина” поступається багатьом іграм по графіці та по складності геймплею. Однак, усе ж рекомендують цю гру майже всім. “Було б дуже добре, якби “Гетьманщину”, як допоміжний інтерактивний посібник, додали б до курсу історії України у школі” – підкреслюється в огляді.

Гра є безкоштовною. Але, якщо виникне бажання, гравці можуть підтримати проект. “Гравець отримає за це доступ до порівняння своїх дій із реальною історією, а я зможу оплачувати хостинг та, можливо, навіть знайду професійного редактора і перекладача англійською”, – пише розробник гри на у Facebook.

Читай у Google News!