Львівська влада кошти на СOVID-лабораторію спрямувала на “ремонтні роботи” – Синютка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
СOVID-

Влада Львова витратила більшу частину коштів призначених на закупівлю лабораторії для тестування на СOVID-19 на так звані “ремонтні роботи” у місті, заявив народний депутат від “Європейської Солідарності”, кандидат на посаду міського голови Львова Олег Синютка, повідомляє prm.ua.

“Ще одна річ, яка демонструє нераціональне і, я переконаний, що це має стати предметом розслідування правоохоронними органами, це використання коштів міського бюджету – це закупівля лабораторії у місті Львові для відповідних тестувань (на коронавірусну хворобу COVID-19 – ред.). 7 мільйонів гривень місцевий бюджет виділив на закупівлю такої лабораторії. Знаєте, скільки було скеровано на обладнання? За заявами львівського міського голови (Андрія Садового – ред.) на обладнання скерували 1,9 мільйона. А куди поділася решта? А решта грошей була скерована на “ремонтні роботи”, – заявив Синютка.

Він навів ще один приклад бездіяльності міської влади – спалах COVID-19 у співробітників мерії Львова.

“Ми, звичайно, повинні зробити все, щоб захистити цих людей. Ми повинні зробити все, щоб ці люди видужали. Але, даруйте, міська влада на чолі з міським головою Андрієм Садовим зайняла “страусину позицію”. Коли мерія стала вогнищем коронавірусу, жодної реакції з мерії, жодної реакції від міського голови не надійшло”, – зазначив Синютка, додавши, що у таких випадках заведено вводити в установі карантин.

Читай у Google News!