Зеленський впевнений, що без розмов з путіним війну не зупинити

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Зеленський впевнений

Президент Володимир Зеленський впевнений, що без діалогу з росією неможливо буде зупинити війну і повернути всі українські території, заявив він у інтерв’ю виданню Politico Europe, повідомляє пресслужба глави держави.

“Я б розставив тут дуже правильно крапки: у якому сенсі не хоче говорити Президент України з Президентом росії, і хто саме поширює інформацію у ЗМІ про те, що Україна не повинна говорити з росією. Я впевнений, що ми ніколи не зупинимо війну, якщо не будемо говорити з росією. Окремий кейс – це підтримка наших західних партнерів. Але якщо ми не будемо говорити з Президентом путіним, ми не зможемо повністю відновити Україну, повернути всі наші території”, – сказав Зеленський, коментуючи репліку журналіста, що українці хочуть, щоб він зупинив війну, але фактично вважають його зрадником, коли чують про діалог з росією.

За словами президента, “на жаль, ЗМІ роблять все, щоб зірвати будь-які можливості діалогу” навіть у межах Нормандії чи Мінського процесу. Він додав, що це стосується саме тих медіа, які належать чи великим фінансовим структурам, чи політикам, які були у владі до мене та обіймали найвищі посади.

«Хоча ми ніколи не здаємося і вважаємо, що в будь-якому разі в питанні припинення війни ми будемо рухатися вперед і розмовлятимемо і з партнерами, і з росією для того, щоб повернути людей і території», – заявив глава держави.

Водночас Зеленський визнав, що у нього немає «чесної відповіді, що, наприклад, 31 числа 21-го року я точно закінчу війну, і ми повернемо наші території».

Як повідомляв Укрінформ, раніше Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що друга зустріч лідерів у нормандському форматі може привести до закінчення війни на Донбасі. Говорячи про імплементацію рішень попередньої зустрічі лідерів у нормандському форматі у 2019 році, Президент зазначив, що «все просувається, але не так швидко, як я очікував».ф

Читай у Google News!