Кузьменко про новий розгляд справи Шеремета: Не покарані ні ті, хто його вбив, ні ті, хто фальсифікував цю справу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Шеремет

Слухання у суді справи про вбивство журналіста Павла Шеремета запустять з самого початку у зв’язку зі новим відбором присяжних. Про це написала одна з підозрюваних у справі лікарка Юлія Кузьменко.

“Вчора під постом про суд багато питали, на якій стадії процес. Спробую стисло написати.

1. Процес почнеться зі самого початку в зв‘язку зі новим відбором присяжних. Двоє присяжних не могли виконувати свої обов‘язки (виїзд за кордон та мобілізація).

2. Вчора задовільнили клопотання про зміну запобіжного заходу по Яні (зі застави на особисті зобов‘язання) та повернути кошти, які збирали під заставу. Так як кошти збирали Яні всі ви, то використані вони будуть на допомогу ЗСУ. Також повернули особисту справу Яні, що було дуже важливо, бо вона військовослужбовець.

3. Клопотання щодо заморожування справи на період військового стану не задовільнили. Складно сказати, це добре, чи погано: з однієї сторони, хочеться, щоб цей аваківський театр абсурду скінчився якнайшвидше. Цей процес – один з резонансних лакмусових папірців щодо стану правоохоронної та судової систем нашої країни і результат покаже, що в нас, де і як.

З іншої сторони – Яні і Андрію дуже складно вириватися на судові засідання через те, що вони захищають нашу Неньку.

Так, нам важко. До того тягара, який тягне на собі кожен українець (війна, втрати, обстріли, невпевненість в завтрашньому дні) ми четвертий рік тягнемо психологічний вантаж несправедливого звинувачення в жахливому злодіянні. Це вимотує нас, наші родини. Не покарані ні ті, хто дійсно вбив Шеремета, ні ті, що нахабно познущався з нас та посміявся з українського суспільства, фальсифікуючи цю справу. І я, і Андрій, і Яна дуууже добре розуміємо, що в країні війна, ми не стоїмо осторонь, але справедливість не може бути неначасі.

Ну от якось так.

Тримаємо стрій, як любить казати Ріфмастер.

Віримо в нашу армію і в свою країну”, – розповіла Кузьменко. 

Як повідомлялось, у 2021 році ексміністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що у провадженні про вбивство журналіста Павла Шеремета “реальних нестикувань практично не існує. Далі – це питання віри“.

Читай у Google News!