Антоненко про справу Шеремета: Правоохоронці вигороджують себе, і ніхто насправді нічого не хоче розслідувати

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
police

Наразі українські правоохоронці намагаються вигородити себе, а не розслідувати можливі версії у справі Шеремета. Справжні вбивці журналіста ще довго гулятимуть на волі. Про це заявив ветеран бойових дій на сході України, якого правоохоронці звинувачують у причетності до вбивства, Андрій Антоненко, передає prm.ua.

За його словами реальні вбивці журналіста Павла Шеремета ще довго будуть на волі. “І якось речник МВС сам заявив, що до виправдального вироку ще дуже далеко. Весь цей час ті люди, які фабрикували і фальсифікували цю всю історію, будуть на своїх посадах. А, відповідно, реальні вбивці журналіста Шеремета будуть гуляти на свободі”, – підкреслив ветеран АТО.

За його словами ніхто не вивчає жодних версій. Антоненко переконаний, що наразі правоохоронці головним чином намагаються  вигородити себе.

“Вже дев’ять місяців ідуть слухання по цій справі. І вони починають підлаштовувати цю сову на глобус. Тому відповідь така. Ті, кого ви називаєте правоохоронцями, зараз зайняті виключно своїми справами, вигороджують себе, і ніхто насправді нічого не хоче розслідувати та дійсно казати правду, розслідувати правду, як це було насправді. Ніхто цих версій не вивчає”, – заявив ветеран АТО.

Читай у Google News! google news