Чому в Україні топпосадовці, навіть із доступом до державної таємниці, мають російські паспорти самі або ж їхні найближчі родичі? [відео]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
російські паспорти

Чому в Україні топпосадовці, навіть із доступом до державної таємниці, мають російські паспорти самі або ж їхні найближчі родичі? Марина Данилюк-Ярмолаєва і Наталя Соколенко в “НАТО В ХАТУ – АНТИКОР” препарують найгучніші випадки подібних зловживань, передає censor.net.

Найгучніші випадки – російський паспорт судді Богдана Львова, дружини ексглави СБУ Івана Баканова та у батька чинного заступника глави СБУ Сергія Наумюка.

Близькі родичі Сергія Наумюка отримали паспорти Російської Федерації. Брат жив в рф та працював на рф. Батько з матір’ю жили в Луганську, на окупованій території. Батьки та брат приїздили до України через російський кордон після 2014-2015 років. 

Богдан Львов понад 20 років тому отримав громадянство рф на підставі поданої від його імені заяви, а потім поновив його у 2012, і паспорт досі є чинним. Суддя користувався російськими документами, зокрема, – під час операцій із нерухомістю у Москві.

Президент Володимир Зеленський усунув з посади голову СБУ Івана Баканова 17 липня 2022 року. Основною причиною стала аномально велика кількість зрадників серед співробітників. 

Читай у Google News!