Кожен повинен спитати з “1+1” за розповсюдження російських фейків – Держдеп

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Держдепі США вважають, що телеканал “1+1” повторює фейки російської пропаганди. Про це заявив високопосадовець Держдепу США відповідальний за відносини з Україною Джордж Кент.

“Український телеканал “1+1″, власником якого є олігарх Коломойський, повторив російську дезінформацію, яка стосувалась лабораторій”, – заявив Кент. За його словами, коли приватний телеканал повторює брехню, це свідчить про брак журналістської етики. “Я думаю, кожен повинен спитати з них, але це не те питання, яке США повинно підіймати на урядовому рівні, це приватне медіа. Тому так важливо мати активне незалежне розслідувальне медіа у кожній країні”, – резюмував Кент.

За його словами, цю історію в Україні педалював Віктор Медвечук, юрист, який пройшов підготовку в КДБ, через якого у 1970-х роках українського поета Василя Стуса відправили до Сибіру. За словами Кента, Медведчук це улюблений українець путіна.

Як відомо, раніше телеканал “1+1” в своєму проєкті “Секретні матеріали” розповів, що в Україні секретно працюють біологічні лабораторії США, які нібито причетні до розробки бактеріологічної зброї.

Читай у Google News!