Коломойський про ПриватБанк: Віддайте цю пошарпану нікому не потрібну власність

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що начебто не бажає, щоб через можливу виплату йому компенсації за націоналізацію “ПриватБанку” постраждав український народ. Про це він заявив в інтерв’ю Bihus Info.

“Є дилема. Є небезпека цього звинувачення. Ми хочемо так зробити, щоб були і вовки ситі, і вівці цілі. Щоб український народ не постраждав. Ми хочемо зробити це точково і хірургічно. Скальпелем, а не сокирою. Так, ми хочемо, щоб був вердикт справедливим, хочемо, щоби були покарані винні, хто це зробив. А матеріальна компенсація – нам зайвого не треба, нам або віддайте цю пошарпану нікому не потрібну власність, бо той банк, може, взагалі вже нічого не коштує після трьох років “мудрого” управління”, – підкреслив він.

Як відомо, уряд схвалив рішення націоналізувати ПриватБанк у грудні 2016 року, керуючись рекомендаціями РНБО. На той час ключовими акціонерами банку були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Раніше повідомлялося, що Коломойський та Боголюбов вивели $5,5 млрд із Приватбанку через Кіпрську філію.

Цього року 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. Як зазначила екс-голова Національного банку України Валерія Гонтарева, у разі скасування націоналізації фінустанову визнають неплатоспроможною і ліквідують.

Читай у Google News!