Європол: Брудні гроші здебільшого надходять з росії та Китаю

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Прибалтійські країни знаходяться в зоні ризику подальшого відмивання грошей росією, повідомив керівник європейської поліції після того, як кілька великих банків в регіоні постраждали від гучних скандалів, пов’язаних з брудними грошима, пише Reuters.

Педро Фелічіо, який відповідає за боротьбу з відмиванням грошей у Європейському поліцейському агентстві “Європол”, повідомив Reuters, що “величезні надходження кримінальних грошей” в основному надходять до Європи з росії та Китаю.

Як повідомляється, російські гроші лежать в основі багатомільярдних відмивань, які стосуються Danske Bank, найбільшого кредитора Данії, та шведського Swedbank.

“З російської економіки виводяться мільярди кримінальних грошей”, – сказав Фелічіо, попередивши про небезпеку повторення скандалів, пов’язаних із російськими грошима в Прибалтиці.

Складність доведення в Європі в поєднанні з “нульовою співпрацею з боку росії у забезпеченні доказів” загострює цю проблему, додав Фелічіо.

Як повідомлялось, двоюрідний брат президента рф Ігор путін брав участь у найбільшій в історії схемі з відмивання грошей на суму $230 млрд через естонську філію Danske Bank.

Читай у Google News!