Генерал-майор: ДБР може повністю зірвати забезпечення ЗСУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Своїми діями Державне бюро розслідувань може повністю паралізувати матеріальне забезпечення Збройних сил України, заявив начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, генерал-майор Дмитро Марченко, повідомляє “Прямий”.

“Далі буде паралізована повністю робота мого головного управління. Якщо зараз ми тільки не можемо прийняти продукцію, то в подальшому ми не зможемо проводити торги для закупівлі необхідних нам речей. Це говорить про те, що буде повністю зірвано забезпечення Збройних сил України”, – сказав Марченко.

Він зауважив, якщо проаналізувати дати відкриття оперативно розшукової діяльності, то буде зрозуміло, що воно було створено 23 квітня, одразу після виборів.

“Я так розумію, що це є якісь політичні мотиви, політичні ігри із залученням Збройних сил України. Мені би дуже не хотілось, щоб хтось передьоргував на Збройних силах”, – додав Марченко.

Екс-радник міністра оборони Юрий Бірюков заявив, що українські військові через обшуки слідчими Державного бюро розслідувань можуть не отримати зимової форми. Раніше Юрій Бірюков зауважив, що через обшуки у Міністерстві оборони України Збройні сили ризикують залишитись без касок та бронежилетів.

На думку ветерана АТО Валерія Прозапаса, обшуки у кандидата в депутати від “Європейської Солідарності” Юрія Бірюкова пов’язанні не з політичним тиском, а з намаганням поставити під удар українську армію.

Читай у Google News!