ЦВК скасувала реєстрацію Шарія і Клюєва

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Центральна виборча комісія України (ЦВК) ввечері у середу , 3 липня, скасувала реєстрацію ексглави адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія кандидатами на позачергових виборах у Верховну Раду. Про це повідомили у Громадянській мережі “Опора”, пише Deutsche Welle.

Зазначається, що у Центральній виборчій комісії одноголосно проголосували за ці рішення. 

Факт скасування реєстрації обох кандидатів підтвердив у своєму Facebook також спікер Верховної Ради України Андрій Парубій.

Крім того у СБУ ввечері у середу опублікували лист на ім’я голови ЦВК Тетяни Сліпачук, у якому зазначається, що блогер Анатолій Шарій вже сім років не живе на території України. “За результатом повідомляємо, що громадянин Шарій А. А. виїхав за межі країни 24.01.2012 року через пункт пропуску “Зернове” (Сумська обл.) потягом Ковель-москва та після цього на територію України не в’їжджав”, – йдеться в опублікованому документі СБУ.

У спецслцужбі зазначають, що у 2014 році за повідомленням робочого апарату Укрбюро Інтерполу місцезнаходження Шарія встановили у Нідерландах. У 2018 році правоохоронні органи встановили, що Шарій проживає у Литві. З урахуванням цієї інформації, у СБУ вважають, що Шарій не перебував на території України з 24.01.2012 року.

Як відомо, блогер та колишній журналіст Анатолій Шарій балотувався на виборах першим номером у списку “Партії Шарія”. Андрій Клюєв був зареєстрований  кандидатом у депутати в одномандатному виборчому окрузі №46 у Донецькій області від Ліберальної партії України.

Читай у Google News!