Зупинено закупівлю форми та спорядження для армії. Через дії ДБР

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Через процесуальні дії Державного бюро розслідувань зупинена закупівля форми та спорядження для Збройних Сил України, повідомляє Український мілітарний портал.

В ході вчорашніх обшуків у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, Державним бюро розслідувань було вилучено оригінали робочої документації, всіх технічних вимог (ТУ) та комп’ютерів з документацією.

Ці дії унеможливили закупівлю та прийняття на баланс Міністерством оборони України речового та інвентарного забезпечення для військовослужбовців Збройних Сил України.

Очікується, що певний час бійці отримуватимуть забезпечення зі складів, що було отримано раніше в рамках накопичуваного резерву на складах.

Нагадаємо, що учора Державне бюро розслідувань, в рамках розслідування закупівлі речового майна для ЗСУ за завищеною ціною, провело ряд обшуків у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, його начальника – генерал-майора Дмитра Марченка, в 95-й десатно-штурмовій бригаді.

Загалом було проведено 40 обшуків по всій Україні за місцями проживання посадових осіб Міністерства оборони України, керівників підприємств, а також за місцями розташування службових та офісних приміщень. Вилучено 11 тисяч бронежилетів, документи та інші матеріали.

Як відомо, 26 червня Державне бюро розслідувань провело обшуки у кандидата у народні депутати від “Європейської Солідарності” Юрія Бірюкова. Заступник голови АП часів Януковича Андрій Портнов назвав обшуки у Бірюкова своїм привітанням.

Читай у Google News!