Facebook втратив понад $7 млрд через бойкот великих брендів

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Facebook втратив понад $7 млрд через бойкот великих брендів 1

Світові корпорації влаштували бойкот компанії Facebook через “недостатню боротьбу з фейками та мовою ненависті” у соціальній мережі. Про це повідомляє prm.ua з посиланням на The Verge.

Заклик Антидифамаційної ліги (ADL) з закликом “Stop Hate for Profit” і скоротити витрати на рекламу в соцмережі Facebook вже підтримали щонайменше 90 світових корпорацій.

За даними The Verge та Bloomberg, про бойкот соцмережі заявили компанії Starbucks Corp., PepsiCo Inc., Diageo Plc, Patagonia, Ben & Jerry’s, а також Verizon.

Корпорації Coca-Cola Co та Unilever, серед брендів якої Lipton, Dove та Calve, вирішили припинити рекламу й в інших соцмережах, окрім Facebook. Як зазначає Unilever, щонайменше до кінця року її реклами не буде у Facebook, Instagram та Twitter.

Після цієї заяви Unilever акції компанії Facebook впали на 8,3%, а її засновник Марк Цукерберг за день втратив 7,2 млрд доларів.

Бойкот Facebook пов’язаний з тим, що на початку червня соцмережа відмовилася видаляти допис американського президента Дональда Трампа про масові протести у Сполучених Штатах, які спалахнули після вбивства поліцейськими афроамериканця Джорджа Флойда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket