“Тітушки” побили керівницю заповідника “Тузлівські лимани”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На території Національного природного парку Тузлівські лимани побили керівницю установи Ірину Вихристюк, очільника дослідницького відділу Івана Русєва та начальника відділу держохорони Віталія Дімова.

Про це у Facebook повідомляють місцеві активісти.

“Ірина повідомляє, що “тітушки” їдуть за ними на авто. Ймовірно пробили колесо”, — пише Віталій Устименко.

Іван Русєв написав, що нападники мають стосунок до охоронної фірми “Транс-Експорт” і працюють на замовлення родини, яка претендує на 30 гектарів території національного парку.

Поки наші інспектори заспокоювали нападників, Світлана Санченко увірвалася в автівку держохорони, де сиділа і працювала Ірина Вихристюк. Била її палкою, рвала їй волосся”, — зазничив він.

Зі слів Русєва, наразі постраждалі дали покази поліції та їдуть на судмедекспертизу.

Місцевий активіст Дем’ян Ганул зазначає: “Іван Русєв та Ірина Вихристюк не один рік борються проти бандитського-мусорського свавілля на заповідних територіях. Цього разу на них чинили фізичний тиск представники охоронної фірми “Транс-Експорт”, за вказівкою браконьєра Санченка”.

Минулого літа Ірина Вихристюк також повідомляла про напад на співробітників держохорони нацпарку.

У заповіднику неодноразово відбувались конфлікти між його керівництвом і браконьєрами. Адміністрація природного парку звинувачувала правоохоронців, зокрема, поліцію Татарбунарського району, в саботажі розслідування справ проти браконьєрів.

Тузлівські лимани — національний природний парк, розташований на території Татарбунарського району Одеської області. Створений 1 січня 2010 року. Площа — 27 865 га. Загальна площа водних дзеркал водойм — 206 квадратних кілометрів. Система озер, розташованих у парку, має статус водно-болотних угідь міжнародного значення, відповідно до Рамсарської конвенції, з особливим охоронним режимом.

Читай у Google News!