Bild: Er ist wieder da. путін відродив культ Сталіна в росії

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Він повернувся! Один з найкривавіших масових вбивць людства вже тривалий час грає роль взірця успішного політика в росії. Це – Йосип Сталін. За 26 років своєї диктатури в СРСР він вбив близько 20 мільйонів людей.

Тепер, під керівництвом Володимира путіна, як і 66 років тому, масова бійня знову стала прийнятною поведінкою для Кремля. В путінській росії знову панує культ Сталіна, пише Bild.

Футболки зі Сталіним, светри зі Сталіним, кепки, плакати, чашки, наклейки, бюсти – все це знову у масовому продажу. Навіть меморіал кривавого диктатора було відновлено. Він проник в навчальні плани дитячих садків і шкіл. Сталіна вихваляють як дуже успішного державного лідера. Річницю смерті радянського диктатора відзначають на Червоній площі біля Кремлівської стіни, де встановлене його погруддя. І цього року сотні його шанувальників взяли участь в акції під назвою “Дві гвоздики для товариша Сталіна”.

Один випадок під час акції добре проілюстрував, як сталінські методи знову високо цінуються в “імперії путіна”. Один з присутніх не поклав квіти біля бюста диктатора, а кинув їх в обличчя пам’ятника, вигукнувши: “Гори в пеклі, кате народів, вбивце жінок і дітей!”. Наслідки кажуть самі за себе: активіста арештували і кинули в слідчий ізолятор.

Режим путіна забороняє критикувати диктатора СРСР. Минулого року через це британська чорна комедія “Смерть Сталіна” не потрапила на екрани кінотеатрів у росії. Деякі московські кінотеатри опиралися офіційній забороні, але їм влаштували обшуки. Натомість футболки зі Сталіним продають навіть в окупованому Криму.

Радянський диктатор “переміг фашизм” у особі гітлерівської Німеччини? В росії ніхто не говорить про те, що Сталін вдерся в Польщу невдовзі після Гітлера. Про пакт “Рібентропа-Молотова” теж не часто згадують. А жертви Сталіна просто не існують в сучасній історіографії Кремля.

Те, що за його наказом “вбивали козаків, переслідували і переселяли німецьку меншину, заморили голодом мільйони українців і казахів, що в списках на розстріл часто опинялися священики, митці, інтелектуали, вчені, соціал-демократи і навіть комуністи, що він дозволяв НКВД влаштовувати свої концтабори у колишніх концтаборах Гітлера, що за його наказом вбивали чи виселяли чеченців і татар – все це замовчується у росії путіна!”.

Ніхто не згадує, що Сталін виселяв і вбивав євреїв до, підчас і після Другої світової війни. В рф існують лише “безсмертні герої” сталінського СРСР і жодних їхніх жертв.

Читай у Google News!