Ексгенсек НАТО: Звинувачення Порошенку мають відтінок політичної помсти

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Колишній генеральний секретар НАТО Андрес Фог Расмуссен заявив, що звинувачення, висунуті п’ятому президенту України Петру Порошенку, мають відтінок вибіркового правосуддя.

Про це Расмуссен написав у Twitter, повідомляє “Еспресо”.

“Ніхто не може бути вище закону і справедливість повинна бути забезпечена. Але звинувачення, які були висунуті Порошенку на цьому тижні, мають тривожний відтінок вибіркового правосуддя і політичної помсти. Це частина минулого України, а не її майбутнього”, – написав Расмуссен.

Раніше, нагадує видання, переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка прокоментував на своїй сторінці у Twitter колишній спеціальний представник Державного Департаменту США з питань України, впливовий американський дипломат Курт Волкер

Він порадив Володимиру Зеленському сконцентруватись на побудові національної єдності на тлі російської агресії, а не влаштовувати політичні переслідування.

“Вибір, кого переслідувати, – це політичне рішення, оскільки обвинуватити можна кожного. Кращим було б рішення – будувати національну єдність перед обличчям російської агресії на Донбасі та в Криму, як і казав Зеленський у своєму виступі 24 серпня”, – пише Волкер.

Читай у Google News!