У Конгресі США закликають оголосити росію спонсором тероризму і відключити від SWIFT – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Група республіканців в палаті представників Конгресу США пропонує нову стратегію для спілкування з президентом росії Володимиром путіним, пише The Washington Examiner.

У ще неопублікованому звіті “Зміцнення Америки та протидія глобальним загрозам” республіканці пропонують творчий підхід щодо протидії зростаючим загрозам Китаю, Ірану та росії.

Документуючи зусилля путіна щодо підриву американських інтересів у всьому світі, звіт засвідчує, що путіна наразі ніхто не стримує. Від Лівії, Сирії, Ірану, України до Англії, та від Середземного до Південно-Китайського моря росія завдає шкоди американським інтересам і підриває демократичний міжнародний порядок. Документ пропонує “найжорсткіший пакет санкцій проти росії, який коли-небудь пропонувався Конгресом”.

І це не перебільшення.

На фінансовому рівні республіканці закликають запровадити “вторинні санкції щодо компаній, що підтримують спеціальні російські проекти з нафти та природного газу” та “накласти санкції на купівлю російського суверенного боргу”, “вимагати від Казначейства включити ‘Внешэкономбанк’ в SDN-list [чорний список американського Мінфіну]” і “зобов’язати ввести санкції проти Товариства всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій [SWIFT] до тих пір, поки воно не відключить росію від системи”.

Це б різко послабило здатність путіна вести ворожу діяльність та вдарило б по наближених до путіна олігархах – Олега Дерипаски, Романа Абрамовича та Алішера Усманова. А це б означало тиск на стабільність влади колишнього офіцера КДБ у нього вдома.

Крім того, республіканці пропонують визнати росію державою-спонсором тероризму, посилити оборонні можливості Грузії та поновити і розширити ініціативу щодо сприяння безпеці в Україні, надавши країні протикорабельну зброю. “Чому протикорабельну зброю? – пише Examiner. – Тому що росія перетворює українське Азовське море, на море піратів“.

Читай у Google News!