“Це оновлення обов’язково відбудеться”. Нацрада почне регулювати інтернет-ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
інтернет-ЗМІ

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення може отримати повноваження регулювання інтернет-ЗМІ в разі ухвалення законопроєкту “Про медіа”. Про це заявила заступниця голови Комітету ВР з питань гуманітарної та інформполітики, народна депутатка від партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук, передає ukrinform.ua.

Так, за її словами, є лише два дискусійних питання, які призупинили ухвалення проєкту закону. Зокрема, йдеться про регулювання інтернет-ЗМІ. “Зараз усі з телебачення переходять на інтернет-платформи чи платформи спільного доступу, а це ніяк не регулюється. Дуже багато ОТТ-платформ російські. Вони заходять на український ринок. Ми тут розповідаємо про квоти, а вони там “шарашать” російські серіали, і люди можуть купувати їх навіть за акційними цінами. Це оновлення обов’язково відбудеться”, – зауважила Кравчук.

Вона уточнила, що в разі ухвалення законопроєкту відповідним регулювання займатиметься Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. “Ми хочемо, щоб регулятор був один, бо типи порушень однакові і для телевізійних каналів, і для інтернету, але рівні відповідальності і ризиків різні”, – наголосила парламентарій.

Депутат пояснила, що реєстрація інтернет-ресурсу буде не обов‘язковою, а добровільною. Однак Кравчук підкреслила, що представник зареєстрованого ресурсу вважатиметься журналістом, а його діяльність захищатиметься відповідними законами.

Читай у Google News!