Уряд почав виконувати неназвані вимоги рф для відновлення зустрічей Нормандської четвірки – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
zelensky macron putin merkel

Уряд ухвалив рішення щодо відкликання законопроєкту, який регулював реінтеграцію окупованих територій, на вимогу рф і як передумову для проведення нової зустрічі Нормандської четвірки, повідомляє eurointegration.com.ua.

За даними співрозмовника видання, це питання було єдиним, задля ухвалення якого відбулося позачергове засідання Кабміну. Як повідомляється, віцепрем’єрка з питань реінтеграції Ірина Верещук пояснила урядовцям, що документ необхідно змінити у кількох пунктах і, на її думку, ці зміни неможливо внести у парламенті між читаннями, а тому уряд має невідкладно відкликати внесений ним до Ради законопроєкт.

Потребу змін вона пояснила тим, що уряд хоче втілити рекомендації Венеційської комісії Ради Європи. За даними видання, “Венеційка” раніше справді рекомендувала змінити законопроєкт про перехідний період щодо Криму та Донбасу, але ця рекомендація надійшла ще в жовтні 2021 року.

Один зі співрозмовників ЄП на Банковій підтвердив, що Україна розраховує на організацію зустрічі радників до кінця січня.

Читай у Google News! google news