50 млрд треба негайно зняти з “Великого крадівництва”, із резервів, і спрямувати на ЗСУ – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
poroshenko es3.jpg

Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час виступу на погоджувальній раді закликав негайно провести закрите засідання Верховної Ради за участі президента Зеленського та вищого військового керівництва держави.  

“Уряд має прийти на це засідання з проєктами виключного переліку законопроєктів. Фракція «Європейської Солідарності» зареєструвала законопроєкт №6542 – зміни до бюджету. 50 мільярдів треба зняти з «Великого крадівництва», з резервів, у тому числі за рахунок Міжнародного валютного фонду, і спрямувати на збільшення грошового утримання військовослужбовців. Для того, щоб замотивувати ветеранів повернутися до своїх бригад. Не треба запрошувати їх на три роки – треба запрошувати їх на пів року, тоді, коли найбільша загроза. І змінити ситуацію, коли чисельність бригад укомплектована на 50%”, – зауважує п’ятий Президент.

За його словами, з початку листопада влада заперечує російську загрозу і не спромоглася навіть детально обговорити цю загрозу. “Військові кажуть, і я їх підтримую, що це дуже схоже на дезертирство.  З початку листопада, коли стало відомо про посилення агресивних приготувань росії, сказано багато слів. Але не виділено жодної додаткової копійки на армію. Навіть наприкінці року, коли ділили непередбачені інфляційні доходи, майже все відправили на дороги”, – констатує Петро Порошенко.

“Треба забезпечити закупівлю бронежилетів і касок, треба закупити пальне. Треба сформувати резерви першої черги і негайно це треба робити це прямо зараз”, – наголошує Порошенко.

Читай у Google News! google news